Angličáky z Micro Machines World Series v prvom traileri

Závody malých autíčok sú príjemným spestrením racingového žánru. Značka Micro Machines si už roky úspešne buduje miesto na stole a podľa traileru tomu inak nebude ani tentokrát.

Codemasters, stojaci za týmto titulom, avizujú multiplayer až pre 12 hráčov. Okrem zaužívaných módov ako preteky, capture the flag alebo elimination si pre nás tvorcovia pripravujú aj novinku v podobe Battle arén.

Do titulu Micro Machines World Series sa podarilo zalicencovať aj mnohé známe značky od Hasbro ako spoločenskú hru Hungry Hungry Hippos, postavičku GI Joe alebo detské ostreľovacie zbrane Nerf, ktoré poznáme z infantilných amerických reklám. Zaujímavým spestrením bude aj satanistická doska Ouija na komunikáciu s duchmi. 

Hra vychádza zhruba o dva mesiace, 23. júna 2017. Užite si napínavý trailer ;).

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Pridaj komentár