Age of Empires: Definitive Edition má dátum vydania

Age of Empires Definitive Edition

Legendárna stratégia, pri pomyslení na ktorú ožívajú mnohé spomienky. Asi tak by sa dala stručne popísať prvá časť Age of Empires. Tá sa pri príležitosti 20. výročia značky dočká špičkového remastru.

Age of Empires: Definitive Edition spojí dohromady základnú hru s jej expanziou Rise of Rome, ktorá obohatila pôvodnú hru o nové jednotky, civilizácie a 5 kampaní zameraných predovšetkým na vzostup a pád Rímskeho impéria. Okrem toho prináša pár užitočných vylepšení, ktoré sa na rok 2017 hodia. Mimo iného remastrovanú grafiku s podporou 4K rozlíšenia alebo aj multiplayer + achievementy bežiace cez Xbox Live.

Age of Empires: Definitive Edition vyjde 19. októbra exkluzívne na Windows 10, dostupná bude za cenu 19,99€ vo Windows Store. O verzii pre Xbox One sa zatiaľ nehovorí, údajne však boli videné gameplaye bežiace na Xbox One X. Túto správu však nemôžeme potvrdiť.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár