Deals with Gold tento týždeň sprevádza výpredaj hier od Bandai Namco

Bandai Namco Sale

Po minulotýždňových zľavách prichádzajú nové zľavy akurát včas a tentoraz obzvlášť potešia fanúšikov hier od Bandai Namco. Ten totiž odštartoval vlastný výpredaj a v zľave má naozaj všeličo.

Vydavateľský dom tak ponúka počas nasledujúcich dní zľavy až do 75% pre množstvo známych titulov vrátane sérií Dark Souls, Naruto a Dragon Ball. Plus sa postarali aj o vydanie závodnej hry Project CARS, ktorá sa už o pár dní dočká druhého dielu. Ten prvý sa dá zohnať o 50% lacnejšie oproti bežnej cene v Xbox Store a dostupný je v klasickej aj „GOTY“ edícii, ktorá obsahuje všetky vydané DLC.

Okrem toho majú dôvod na radosť fanúšikovia Hviezdnych vojen. Battlefront sa totiž dočkal obrovskej zľavy na svoju Ultimate edíciu a aby toho nebolo málo, tak všetci si môžu stiahnuť Season Pass celkom zadarmo. No a pretože je hra dostupná už nejaký čas v EA Access, tak teraz môžu mať všetci skompletizovaný Star Wars na Xbox One za pár šupov. Už tradične potom nechýba zľava na GTA V a jeho mikrotransakcie, prípadne na edície s mikrotransakciami. A celé je to doplnené niekoľkými indie hitmi, medzi ktoré patrí Get Even, Blackwood Crossing alebo čerstvo vydané Maize.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Koupil jsem si Skyrim ve slevě. Teď už jen čekám, zda na se na mne dostane Xbox sedmého listopadu…
    Objednaný už je.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *