Na novej akčnej RPG od Playground Games pracujú aj bývalí tvorcovia GTA a Metal Gear

GTA San Andreas
Štúdio Playground Games sa včera podelilo o radostnú správu – otvára nové kancelárie, kde bude vyvíjať novú akčnú RPG. Pokiaľ si odmyslíme, že pôjde asi o jedinú hru, kde budú mať autá jazdný model na vrcholnej úrovni a lá GTA, tak v záverečných titulkoch môžeme čakať niekoľko veľkých mien.

Playground Games totiž na vývoj novej akčnej RPG pribrali niekoľkých vývojárov, ktorí pracovali na veľkých značkách. Vlastne by som povedal, že pracovali na obrovských značkách. Medzi tvorcami sa nachádza napríklad Will Kennedy, ktorý pracoval po dobu 8 rokov v štúdiu Rockstar North ako level designer a vo svojom portfóliu má aj GTA V. Ďalším zvučným menom je Sean Keystone, ktorý pracoval v Kojima Production na sérii Metal Gear Solid a neskôr v DICE na Star Wars Battlefront 2. Pri vývoji tejto hry niesol rolu vrchného producenta. Tretím zvučným menom je Juan Fernandez di Simona. V jeho portfóliu nájdeme napríklad RiME a Hellblade.

gta: online import/export update

via Sector

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. bambin píše:

    No,len dufam,ze to bude exlusive na xbox a ze si to este zaram na Xox

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *