DICE potvrdzuje nový Battlefield

Battlefield 5
Pokračovanie série Battlefield nie je žiadnym tajomstvom, predošlá časť sa vďaka návratu do prvej svetovej vojny stala obrovským megahitom, ktorý doslova zatienil vtedajšie Call of Duty. Pokračovanie teda dostalo zelenú v podobe niečoho, čo zatiaľ nazývame Battlefield 5.

Vývoj hry už potvrdilo DICE, ktoré na svojej stránke vyvesilo niekoľko pracovných ponúk súvisiacich so sériou Battlefield. Pracovníci by mali rozšíriť už existujúce tímy DICE po celom svete, ktoré pracujú na novom pokračovaní, ktoré by sa malo objaviť an trhu ešte túto jeseň/podzim. Samotná centrála v Štokholme potom hľadá vrchného producenta hry. Podmienkou pre takúto prácu je, aby mal pracovník znalosti o súčasnom FPS trhu a poznal tak aj konkurenčné tituly, čím by prispel k zlepšeniu pripravovaného Battlefieldu do stavu, aby zaujal.

Naďalej sa však objavujú špekulácie, že aké má vlastne DICE plány s novým Battlefieldom. Na jednu stranu sa hovorí, že by sa mohlo pripravované nové Bad Company zasadené do Vietnamu, no rovnako tak sa objavujú tvrdenia, že by sa vojna na spôsob DICE mohla presunúť do druhej svetovej vojny, ktorej momentálne kraľuje Call of Duty: WWII. Na oficiálne potvrdenie si ešte nejaký čas počkáme.

Call of Duty Vietnam

via GameTransfers

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    najprv nech dice urobí patch na scorpio a potom nech si vymýšla nové BF

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *