Vychutnajte si The Evil Within 2 z pohľadu prvej osoby už teraz!

The Evil Within 2
Bethesda vypočula priania fanúšikov a v spolupráci so štúdiom Tango Gameworks vydalo nový update pre The Evil Within 2, dostupný pre Xbox One, PC aj PS4.

Tou najväčšou novinkou v update je možnosť hrať z pohľadu prvej osoby, čo podľa tvorcov dodá hre nový, ešte hororovejší nádych, než doteraz. Na to, aby sa hráči prechádzali okolím blázinca, netreba hrať hru od začiatku. Do režimu prvej osoby sa dá prepnúť jednoducho v menu hry, a to platí aj pre skúšobnú verziu hry, ktorá je dostupná na stiahnutie ako v Xbox Store, tak na ďalších platformách.

“Myslím si, že prechádzanie sa po svete Union-u v prvej osobe dodáva pocit ešte väčšej rozlohy, než keď hráte z pohľadu tretej osobe. K tomu možnosť vidieť naše prostredia a nepriateľov z blízka dáva hráčom ešte lepší pohľadn a to, ako veľa pozornosti sme venovali ich dizajnu,” povedal prducent Tango Gameworks, Shinsaku Ohara.

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *