Vychutnajte si The Evil Within 2 z pohľadu prvej osoby už teraz!

The Evil Within 2
Bethesda vypočula priania fanúšikov a v spolupráci so štúdiom Tango Gameworks vydalo nový update pre The Evil Within 2, dostupný pre Xbox One, PC aj PS4.

Tou najväčšou novinkou v update je možnosť hrať z pohľadu prvej osoby, čo podľa tvorcov dodá hre nový, ešte hororovejší nádych, než doteraz. Na to, aby sa hráči prechádzali okolím blázinca, netreba hrať hru od začiatku. Do režimu prvej osoby sa dá prepnúť jednoducho v menu hry, a to platí aj pre skúšobnú verziu hry, ktorá je dostupná na stiahnutie ako v Xbox Store, tak na ďalších platformách.

„Myslím si, že prechádzanie sa po svete Union-u v prvej osobe dodáva pocit ešte väčšej rozlohy, než keď hráte z pohľadu tretej osobe. K tomu možnosť vidieť naše prostredia a nepriateľov z blízka dáva hráčom ešte lepší pohľadn a to, ako veľa pozornosti sme venovali ich dizajnu,“ povedal prducent Tango Gameworks, Shinsaku Ohara.

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *