Dostalo Kingdom Come svoj prvý update? To nevie nikto

Kingdom Come Confused Cat
Odlíšiť sa je niekedy fajn vec, problém ale nastáva, keď ide o technickú podporu. Práve takýto kuriózny problém trápi xboxerov, ktorí hrajú Kingdom Come: Deliverance a sledujú informácie o blížiacich sa updatoch.

Problém je totiž ten, že Warhorse Studios sľubovali vydanie Day One patchu pre PC, PS4 a Xbox One už minulý týždeň, v čase vydania hry, a update mal zaberať 20GB, čím prepisoval takmer celú hru. Problém je však ten, že aj napriek tvrdeniu vývojárov sa zdá, že update pre Xbox One nevyšiel. Alebo vyšiel, ale v každom regióne môže mať iné označenie. Zdá sa, že to nevedia ani vývojári.

Warhorse uviedlo, že patch pre Xbox One nesie číslo 1.0.0.118, no dnes – 18.2.2018 – hra stále uvádza číslo 1.0.0.108. A aby toho nebolo málo, Warhorse za jediný deň vydali trojicu tweetov, ktoré hovoria, že patch vyjde čoskoro, práve vyšielešte nevyšiel. Presne v takomto istom poradí. Nakoniec sa ale vývojári za zmätok ospravedlnili a uviedli, že pokiaľ má hra v pravom dolnom rohu označenie 1.1, znamená to, že už bola updatovaná. Zvláštne je však, že zatiaľ čo PC a PS4 verzie dostali dodatočný obsah, ako napríklad možnosť strieľať z luku pri skrčení, tieto veci ešte nie sú dostupné na Xbox One. Inde však boli obsiahnuté v Day One patchi. A tak sa opäť naskytá otázka – vyšiel vlastne tento patch?

Hoci sa nám Kingdom Come: Deliverance pozdáva (recenziu už pripravujeme), nemôžeme sa ubrániť pocitu, že by Warhorse mohli lepšie odkomunikovať softvérovú podporu pre hráčov na Xboxe.

Kingdom Come: Deliverance Rotate Dance Glitch GIF

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

 1. StriderCZ píše:

  Recenzi si určitě nenechám ujít a jsem za ni velice zvědavý.
  KC:D už hraji, ne sice tak často a tak intenzivně jak bych si přál.
  Chtěl bych redakci webu požádat o vyjádření se k několika věcem.
  1. KC:D je první hrou, kdy XOX začíná funět. není to nic hrozného ani dlouhotrvajícího, ale překvapilo mně to.
  2. V diskuzích, které tak různě pročítám, několik lidí uvádí zlepšení doskakování textur a pod v okamžiku hraní z externího SSD disku. Nad externím diskem jsem už uvažoval (hlavně kvůli zkrácení loadingů ve Skyrimu), a tak bych Vás rád požádal, zda by jste nemohli zkusit porovnat hraní na XOX,XOS a XOX,XOS + SSD.
  Díky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *