Hellblade: Senua’s Sacrifice vyjde na Xbox One

Hellblade Senua's Sacrifice
Jeden z PS4 exkluzívnych titulov dorazí tento rok aj na Xbox One. Hellblade: Senua’s Sacrifice si na konkurenčných platformách získal mnoho fanúšikov, za čo môže jednak technické spracovanie a jednak soundtrack.

Hra však, zdá sa, onedlho vyjde na Xbox One. Alebo bude čoskoro ohlásená. Zmienky o verziách hry pre Xbox One a Nintendo Switch sa totiž objavili v databáze austrálskej ratingovej kancelárie, ktorá hodnotí hry a filmy podobne ako to u nás robí napríklad PEGI alebo UKF. Tá nemecká, samozrejme. Neskôr sa tiež rating hry pre Xbox One objavil na Taiwane, teda už v druhej krajine – čo môže znamenať, že k ohláseniu hry dôjde čoskoro.

Prečo však hra vyšla najprv na PC a PS4? Dôvodom je, že sa na nej podieľalo drobné štúdio, ktoré si v tom čase nemohlo dovoliť multiplatformové vydanie a nepriala mu príliš ani podpora zo strany ostatných výrobcov konzol.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár