Známy leaker naznačil, aké exkluzivity dostane Xbox Series X

Senua's Saga: Hellblade II

Shinobi602 patrí v hernej komunite k popredným insiderom, za čo vďačí aj svojmu pôsobeniu vo Wushu Studios a teda vo vývojárskej branži. My mu pre zmenu vďačíme za občasné úniky infomácií.

Shinobi602 na fóre ResetEra nezachádzal do detailov, ale naznačil, aké exkluzivity pripravuje Microsoft pre Xbox Series X. Zdá sa, že časy, aké poznáme z tejto generácie, sú preč. Tvrdí, že na to, čo Xbox Game Studios chystajú, sa neskutočne teší. Vraví, že môžeme očakávať veľký sci-fi titul, ohromujúce fantasy svety a tiež rebooty starých značiek.

Microsoft a jeho štúdiá oficiálne potvrdili práce len na troch hrách pre budúci Xbox. Sú nimi Halo Infinite, Senua’s Saga: Hellblade II a budúca Forza Motorsport, zatiaľ bez pomenovania. Ďalším titulom by mala byť hra od The Initiative, na ktorej vypomáhajú aj tvorcovia Gears of War.

Aby toho nebolo málo, špekuluje sa, že Playground Games, tvorcovia Forzy Horizon, pracujú na reboote série Fable. Takisto sa objavujú už nejaký čas špekulácie, že Rare chystá reboot Perfect Dark, Phil Spencer zas vraví, že by rád videl značku MechAssault.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 komentárov

  1. Rado píše:

    6 hier a vraj ms nemá hry

  2. StriderCZ píše:

    Je jasné, že MS přijde s nějakou velkou singleplayerovou záležitostí ze světa fantasy. Tak aby mělo celé portfolio her. Fable je sázka na jistotu, ale myslím si, že bude ohlášena ještě jiná, nová RPG značka. Je ještě otázkou, proč při uvedení konzole na Game Awards tak byl fotbal.

  3. Kido píše:

    Ty info měly bejt včera a vypadá to, že asi nic 😀 škoda no.. teda aapoň sem nic nenašel

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *