Rockstar pripravil zaujímavé akcie pre hráčov GTA Online

GTA Online

Ani Rockstar na seba v týchto ťažkých časoch karantény nenecháva dlho čakať a pripravil ďalšiu akciu pre hráčov GTA Online.

Za vzdušné bojové misie (Stockpile, Air Force Zero, Top Fun) dostávate trojnásobné odmeny a tiež beží 60% zľava na všetky hangáre + doplnky a prídavky do nich. Aby toho nebolo málo, pašerácke misie vám dajú 2x toľko odmien. Ak sa prihlásite, dostanete automaticky. 500 000 in-game dolárov. Ak splníte 10-denné úlohy, dostanete odmenu v podobe J Lager Beer Hat a 1 000 000 in-game dolárov. Čas máte do 16. apríla/dubna.

A aké sú zľavy na tento týždeň?

  • 50% zľava z bojovej helikoptéry Buzzard, Principe Deveste Eight a Benefactor Schlagen GT
  • 60% zľava z P-996 Lazer
  • 75% zľava z Arena Annis ZR380 a MTL Cerberus, ak ste členom Twitch Prime

Ak zatočíte kolesom šťastia v The Diamond Casino, máte šancu vyhrať auto Imponte Deluxo, inšpirované legendárnym DeLoreanom DMC-12 z Back to the Future (Návrat do budúcnosti). Toto zatočenie je mimochodom zadarmo. Toto všetko vám je k dispozícii do 15. 4. 2020.

Hidan-kun

Moje meno je Michal, som z Bratislavy Hráčom som už od svojich 12 no vždy som mal doma len počítač, vďaka čomu vyzerá môj Steam, Origin a Uplay tak, ako ženské šatníky. Konzolu som mal donedávna len jednu a to PSP, teraz mám Xbox One S. Nemám uprednostnený žáner hier, ale priznám sa, že strategické, tower defense a turn-based hry sú pre mňa veľmi náročné a veľakrát som to s nimi vzdal. Počúvam prevažne metal a rock.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *