Senua’s Saga: Hellblade II je nová exkluzivita pre Xbox Series X

Hellblade Senua's Sacrifice

Microsoft sa na The Game Awards predviedol! Nielen, že oznámil nový Xbox, ale spolu s ním oznámil aj prvú exkluzivitu priamo určenú pre Xbox Series X s názvom Senua’s Saga: Hellblade II.

Nové pokračovanie Hellblade II sa nám ukázalo prvou ukážkou priamo z enginu hry a je tak dosť možné, že hra bude na hardvéri Xbox Series X vyzerať presne tak, ako na videu nižšie. Predsa len, očakáva sa 4-násobný nárast logického a 2-násobný nárast grafického výkonu konzoly.

Podľa traileru bude hra viac sústredená na postavu Senuy, ktorá zrejme povedie armádu padlých alebo armádu skazy. Už v prvej hre bola totiž Senua postihnutá temnou kliatbou, ktorá ju mala zbaviť jej ľudského ja. Vracajú sa tiež hlasy, ktoré dotvárali atmosféru prvého Hellblade. Senua, hlavná postava, totiž trpela mentálnou poruchou, počula hlasy, a tieto boli do hry nahrané štýlom ASMR. Aj preto Ninja Theory odporúčajú, aby ste hru hrali so slúchadlami.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    takže hra bude v gamepasse. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *