Red Dead Redemption 2 dostane nový príbehový obsah

Red Dead Redemption 2

Súčasne s novou aktualizáciou Moonshiners do Red Dead Online prišla aj nová zbierka singleplayerového obsahu Red Dead Redemption 2. Tento obsah najprv vyšiel na PC, dnes na PS4 a budúci mesiac ho môžeme očakávať na Xbox One.

Aktualizácia s príbehovým obsahom má vyjsť na Xbox One 21. januára/ledna 2020. Hráči sa môžu tešiť na nové Bounty Hunter misie, v ktorých budú prenasledovať hľadaných zločincov Hermana Zizendorfa, Camille de Millemont a Barta Cavanaugha. Doplnia to dva nové Gang Hideouty Gaptooth Breach a Solomon’s Folly, kde bojujete proti gangu Del Lobos. Pribudnú dve nové mapy pokladov Landmarks of Riches a The Elemental Trail. Napokon pribudne príbehová misia To The Ends of The Earth.

Singleplayer sa tiež rozšíri o viaceré zbrane dostupné už v prvom RDR, M1899 Pistol, Evans Repeater, High Roller Revolver a LeMat Revolver. Pribudnú štyri nové kone na zakúpenie, Warped Brindle Arabian, Few Spot Appaloosa, Perlino Andalusian a Red Chestnut Arabian. A pribudnú aj nové cetky, Hawk Talon, Cat Eye, Shark Tooth, Turtle Shell a Crow Beak.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár