Microsoft si zaistil marketingové práva k niekoľkým hrám, patrí k nim aj Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077
Tak, ako si Sony zabezpečilo marketingové práva k značkám ako je Destiny alebo Red Dead Redemption 2, tak si mal v uplynulej dobe aj Microsoft zabezpečiť nejaké práva.

Jedná sa pritom o marketingové práva aspoň na 6 hier. Znamená to tiež, že tieto hry budú predstavené na Xbox E3 briefingu a ukážky budú pochádzať z Xbox One X. Možno to tiež znamená, že sa Microsoftu po vzore Sony podarí zabezpečiť si časovú exkluzivitu na DLC obsah. Spoločnosť sa však, na druhú stranu, skôr vyjadrila, že nie je v jej záujme obmedzovať hráčov konkurenčnej platformy. Preto je možné, že ak pôjde o časovú exkluzivitu, bude trvať len krátko. Ale to už špekulujeme.

Každopádne, zdroje blízke Microsoftu povedali pre server RectifyGaming, ktorý prináša overené správy, priblížili celkovo 8 hier, ktoré chce spoločnosť prezentovať:

  • Borderlands 3
  • Cyberpunk 2077
  • Tom Clancy’s Splinter Cell
  • Battlefield 5
  • Madden NFL 19
  • Anthem

V kartách je tiež Shadow of the Tomb Raider. Časová exkluzivita na hru ale zrejme nehrozí, pretože pri Rise of the Tomb Raider to skončilo skôr fiaskom. Vydavateľ Square Enix totiž oznámil zmenu dostupnosti hry až po jej oznámení a obchody tak museli začať rušiť objednávky hry na PS4 a PC, až dokým nedošlo k ich osobitému vydaniu. Druhou hrou, na ktorú si robí Microsoft marketingový zálusk, je Tom Clancy’s The Division 2.

via ResetEra

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Borderlands je moje oblíbenásérie…a Cyberpunk…není co dodat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *