FIFA 18 zrejme čoskoro dostane World Cup Update

FIFA 18
EA vydala poslednú hru FIFA World Cup pred 4 rokmi, kedy sa majstrovstvá sveta vo futbale konali v Brazílii. Odvtedy sa nedialo prakticky nič, až doteraz.

Ako sa totiž zdá, tak už čoskoro by sme mali uvidieť expanziu World Cup 2018 pre FIFA 18. Detaily updatu nie sú zatiaľ známe. Ak by ale EA vychádzala z rovnakého receptu ako pred štyrmi rokmi, môžeme čakať nasledovné. Update by vyšiel budúci mesiac, teda v máji/květnu. Jeho súčasťou bola rozsiahla aktualizácia FIFA Ultimate Team, ktorej súčasťou by boli všetky tímy a oficiálnu loptu pohára. Pred štyrmi rokmi išlo o loptu Adidas Brazuca.

Taktiež je otázne, ako sa EA v prípade vydania updatu zachová voči hráčom na starých konzolách. Pred štyrmi rokmi totiž vydala na moderné konzoly bezplatný update FUT, zatiaľ čo na staré konzoly vydala samostatnú hru FIFA World Cup 2014: Brazil. Tentoraz je ale situácia iná. FIFA 18 je zrejme posledným ročníkom pre staré konzoly a nepočíta sa tým, že by sa EA ešte zaujímala o staré konzoly. Vzhľadom ku klesajúcemu počtu hráčov na old-gen je možné, že sa EA ani nevyplatí vydávať takúto hru a potenciálne ani update. No nechceme zbytočne špekulovať – pravdu sa dozvieme zrejme už v nasledujúcich týždňoch.

FIFA 18 World Cup Update

via SportBible.com; Twitter

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *