FIFA 18 bude nadväzovať na príbeh aktuálnej časti

EA Sports FIFA 18 Logo

FIFA 17 so sebou priniesla veľkú novinku v podobe príbehového režimu Journey. EA však už potvrdila, že tento mód sa vráti aj do FIFA 18 a dokonca tu máme k nemu nové informácie.

Podľa všetkého pôjde o priame pokračovanie príbehu Alexa Huntera, ktorý s novou hrou vstúpi do druhej sezóny. The Journey tak neprinesie nový príbeh, ale jednoducho bude odpovedať na otázky, na ktoré FIFA 17 ešte neodpovedala. V druhej sezóne čakajú na Huntera nové dramatické udalosti, ktoré súvisia so životom profesionálneho futbalistu. EA síce nepovedala, že čo môžeme od príbehu čakať, pretože to sú spoilery a tie nemá nikto rád.

Keď sa však povie, že nás čakajú dramatické udalosti, fanúšikovia si môžu domyslieť, že Huntera zrejme čaká nejaký ten škandál. Tie sú vo svete futbalu celkom časté a možno náš Hunter prudko padne po tom, ako uňho zistia dopping alebo úplatky kvôli ovplyvňovaniu skóre. Alebo to bude len nejaký menší škandál, napríklad že opitý natlačil do štvormiestneho auta asi 10 ľudí. Režim Journey by však mal priniesť aj nové postavy a nové príbehy. Túto motiváciu získala EA po nečakane veľkom úspechu režimu vo FIFA 17. Tam si režim zahralo cez 10 miliónov ľudí a hra bola dokonca najpredávanejšou hrou roka 2016.

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár