Microsoft už predáva Gears of War 4 na dvoch diskoch

Microsoft ešte pred vydaním Xbox One X avizoval príchod nového systému inštalácie, pomenovaný ako Inteligentná inštalácia. Tento systém už čoskoro využije Halo: The Master Chief Collection, ktorý je vlastne kolekciou 4+1 hry a hovorilo sa, že ho využijú aj niektoré diskové hry.

Ako sa zdá, tak jednou z týchto hier je aj Gears of War 4. Microsoft totiž potichu uvoľnil do predaja vynovenú verziu hry, ktorá už má na vrchu novú informačnú lištu s vylepšeniami pre Xbox One X a potvrdením podpory 4K Ultra HD a HDR. To najväčšie prekvapenie ale čaká vovnútri obalu. V ňom sa teraz už nenachádza jeden, ale dva disky.

Podrobnosti o obsahu diskov v čase písania článku nie sú známe, ale dá sa čakať, že Microsoft vydal dvojdiskové vydanie z niekoľkých dôvodov. Od vydania hry v roku 2016 došlo k viacerým zmenám, ktoré sa dotkli multiplayerovej progresie (s čím súvisia aj nové achievementy), pribudli nové mapy do multiplayeru a tiež netreba zabudnúť na podporu Xbox One X, ktorá výrazne zvýšila objem veľkosti hry – 111GB.

Gears of War 4 Two Discs

via Reddit

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. 20. októbra 2018

    […] ODPORÚČAME: Microsoft už predáva Gears of War 4 na dvoch diskoch […]

Pridaj komentár