For Honor, Just Cause 3 a XCOM 2 si zahráte zadarmo

For Honor
Ak neviete, čo máte tento víkend hrať, potom vám Microsoft dáva pomocnú ruku. Tento víkend budú zadarmo na hranie až tri hry, z čoho dve boli upravené aj pre Xbox One X.

Prvou hrou je For Honor, ktoré dostalo aktualizáciu pre X už v decembri/prosinci minulého roka. Hra beží v 4K rozlíšení, dočkala sa vylepšených odleskov na vode a LOD modelov, vyššieho rozlíšenia tieňov aj vylešpeného filtrovania textúr. Inak si hra zlepšuje svoj status, pretože spočiatku bola vnímaná ako taký pay-2-win fest. To je síce ešte aj dnes, no už v menšej miere ako v čase vydania.

Okrem toho sa už tento mesiac začína šiesta sezóna multiplayeru, pomenovaná Hero’s March. Celkom zadarmo do hry pridá novú mapu, pomenovanú Beachhead, do všetkých režimov okrem Tribute. Hrdinovia Orochi a Peacekeeper sa dočkajú väčšieho updatu, pričom ďalší hrdinovia dostanú svoje updaty v nasledujúcich týždňoch alebo mesiacoch. Visual Collection tracker tiež umožní hráčom sledovať, aké všetky vizuálne itemy odomkli počas hrania predtým, než ich začnú na seba dávať v samostatnom in-game menu.

Zadarmo je tiež počas tohto týždňa XCOM 2, ktorý beží v 1440p rozlíšení s lepšou hĺbkou ostrosti, odleskami a lepším antialiasingom. No a treťou hrou, ktorá je dostupná tento víkend zadarmo, je Just Cause 3, ktoré na základnej konzole čelí kritike pre svoju plynulosť. No ale veď sami zistíte, aké to je – stačí si hru stiahnuť zadarmo do konzoly a vyskúšať, máte na to ešte pár dní :-). Taktiež by sme do pozoru uviedli prebiehajúce zľavy na tieto hry:

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *