Shadow of the Tomb Raider pobeží v dvoch grafických režimoch

Shadow of the Tomb Raider
V posledných dňoch sa éterom prehnala správa o tom, že Shadow of the Tomb Raider pobeží v 4K a 60fps, pričom správa sa stihla pomeniť vďaka rôznym interpretáciám tohto výroku.

Áno, faktom ostáva, že Eidos potvrdil podporu 4K a 60fps, tak ako sme uvádzali v našom predošlom článku. Dôležité je však slovo “a” v tomto výroku. Došlo teda ku klarifikácii a musíme dodať, že hra ponúkne podobné možnosti vizuálu ako Rise of the Tomb Raider.

Hráči tak budú mať na výber medzi režimom 4K 30fps1080p 60fps. Ten druhý bude samozrejme radostnou voľbou pre hráčov, ktorí hrajú hry na Full HD televízore, kým prvú možnosť ocenia tí, ktorí si chcú vychutnať Laru v tom najčistejšom obraze, hoci na úkor frameratu. Square Enix súčasne vo vyjadrení pre zahraničný portál Windows Central uviedol, že hra ponúkne množstvo vylepšení, ako je podpora HDR, vylepšené fyzikálne renderovaniehardvérová teselácia, anisotropické filtrovanie, dodatočné dynamické rastlinstvo a tak ďalej.

via WindowsCentral

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

1 odpoveď

  1. bambin píše:

    Velmi sa tesim.S Metrom Exodus tento rok moja top hra.Velmi som zvedavy ako bude Shadow of TR vypadat oproti Rise of TR.Ci tam bude ozaj vacsi viditelny rozdiel ako oproti predch.dielu.Kazdopadne jasna kupa.?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *