Shadow of the Tomb Raider vyťaží Xbox One S aj Xbox One X na maximum

Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider bol predstavený len pred pár dňami a nielen, že sme videli prvý trailer. Videli sme aj screenshoty a dokonca obal hry, na ktorom nás prekvapila jedna vec – neboli na ňom žiadne informácie o Xbox One X.

Ničoho sa ale netreba báť. Šéf štúdia Eidos Montreal David Anfossi v novom rozhovore pre Electric Playground povedal, že hráči na Xbox One X môžu očakávať 4K a 60fps. Zatiaľ však bez bližších detailov a tak nevieme, či sa bude jednať o natívne 4K alebo sa využijú techniky ako je checkerboarding či dynamické rozlíšenie. Tým to však nekončí.

Šéf štúdia povedal, že finálna časť trilógie využije nový systém renderovania a nasvietenia, ktorý využije hardvérový potenciál Xboxu One X na maximum. Dodal však, že hru sa snažia optimalizovať na všetky platformy. K tomu dodal, že Shadow of the Tomb Raider bude zároveň najkrajšou hrou, aká kedy vyšla na Xbox One S. Vydanie hry je naplánované na 14. septembra/září.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Lara je klasika…už se těším…

  1. 4. mája 2018

    […] faktom ostáva, že Eidos potvrdil podporu 4K a 60fps, tak ako sme uvádzali v našom predošlom článku. Dôležité je však slovo „a“ v tomto výroku. Došlo teda ku klarifikácii a musíme […]

Pridaj komentár