Nathan Fillion nebude dabovať Cayde-6 v Destiny 2: Forsaken

Destiny 2 Cayde-6
Hlas herca Nathana Filliona sprevádza hráčov Destiny takmer štyri roky. Mnohí preto právom ostali sklamaní, keď zistili, že Cayde-6 v chystanej expanzii Forsaken do Destiny 2 bude zabitý. Nie, nie je to spoiler, potvrdzujú to oficiálne materiály.

Nathan v uplynulej dobe pracoval na 15-minútovom fanúšikovskom filme Uncharted, ktorý sa stretol s pozitívnymi ohlasmi. Niektorí sa dokonca začali pýtať samých seba, či tento fanúšikovský projekt nebude lepší, než chystaný celovečerný film od Sony Pictures. Čo však vieme povedať na istotu teraz je, že aj vďaka spolupráci na filme sa nemohol herec podieľať na expanzii Forsaken do Destiny 2.

Bolo to evidentné už z E3 traileru, kde bolo počuť, že Cayde-6 má zrazu iný hlas, aj keď tu len vzdychal pred smrťou. A že to nie je chyba zvukárov, potvrdil sám herec. Povedal, že nebol skrátka dostupný a tak svoj hlas do expanzie Forsaken prepožičal Nolan North. Ešte ako čerešničku na torte dodal, že neverí, že by Cayde-6 naozaj umrel. Žije totiž v robotickom tele a jeho vedomie by sa malo dať presunúť do iného stroja. Ak by ale aj náhodou umrel, Nathan by veľmi rád spolupracoval s Bungie na prequeli, ktorý by bol venovaný tejto postave.

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *