Control dostane špeciálny obsah na PS4

Remedy po dlhých rokoch vydáva multiplatformovú hru a tejto príležitosti sa rovno chopilo Sony, ktoré si na hru zabezpečilo marketingové práva a dokonca dostane jej špeciálnu edíciu.

Táto vyjde v dvoch podobách, krabicovej a digitálnej, pričom každá sa odlišuje svojim obsahom. Krabicová Deluxe edícia za 70 dolárov ponúkne steelbook, sadu kartičiek s artworkami.

V prípade PS4 verzie však hráči dostanú k dispozícii aj exkluzívny digitálny obsah. Ten zahŕňa napríklad zbraň, mody alebo oblek Astral Dive Suit pre Jesse. Taktiež sú súčasťou dve vizuálne témy pre PS4. Digitálna Deluxe edícia hryv hodnote 80 dolárov zas zaručí prístup k ďalšiemu bonusovému skinu a bočnej misii “Isolation”. Rovnako je jej súčasťou Season Pass zabezpečujúci prístup k 2 chystaným príbehovým rozšíreniam s názvami “The Foundation” a “AWE”.

Control sa odohráva v istom newyorskom sanatóriu tajnej služby. Sanatórium ukrýva hrozby z iného sveta a nová riaditeľka Jesse Faden sa musí pokúsiť prevziať kontrolu nad objektom. Hra je sandboxová s interaktívnym prostredím a hráči budú mať k dispozícii nadprirodzené schopnosti, ktoré môžu využívať vo svoj prospech. Ako hra vyzerá, môžete vidieť v novom traileri nižšie. Control vychádza na všetky platformy 27.8.2019.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    ako control s takýmto prístupom u mná nemá šancu. až bude zadara tak to skúsim, inak nech si takými praktikami vytrú peňaženky. nie nikdy!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *