Hrajte WWE 2K19, Borderlands a Dead by Daylight tento víkend zadarmo

WWE 2K19

Ako to už býva, čakajú nás opäť Free Play Days a tentoraz nás čakajú hneď tri veľké tituly, ktoré si najlepšie vychutnáte v multiplayeri.

Prvou z hier je asi najúspešnejšia asymetrická kooperácia Dead by Daylight. Na rozdiel od Friday the 13th a Evolve sa táto hra totiž stále drží, nemá žiadne právne problémy a pravidelne dostáva nový obsah. V hre budú štyria hráči utekať pred jedným Zabijakom, ktorého navyše na mape ani nevidíte a práve to znásobuje moment prekvapenia.

Ďalej je k dispozícii Borderlands: The Handsome Collection obsahujúca remastre posledných dvoch veľkých hier série, Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel. Akcia prichádza naozaj vhod, keďže hry práve obdržali vylepšenú 4K podporu. Na Xbox One X teraz obe hry podporujú 4K rozlíšenie, ako aj HDR, plus majú k dispozícii bezplatné balíčky 4K textúr a vylepšení s veľkosťou 7GB a 8GB v závislosti od hry.

Ponuku bezplatných titulov v čase od 4. do 7. apríla/dubna bude dostupné aj WWE 2K19. Najnovší ročník wrestlingu drží krok s aktuálnou sezónou a prináša hromadu bojovníkov vrátne WWE Superstars, WWE Legends, členov Hall of Fame aj favoritov NXT. Ako tomu už býva, aj tento ročník má mierne vylepšenú grafiku a nechýba ani obľúbený režim MyCAREER. A samozrejme multiplayer.

Všetky tituly sú dostupné na stiahnutie zadarmo už teraz a dajú sa hrať až do budúceho pondelka. Pre hranie online multiplayeru je však vyžadované členstvo Xbox Live Gold.

Ktoré hry budete hrať vy?

Pozri výsledky

Loading ... Loading ...

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *