WWE 2K19 prináša obľúbený režim Towers z Mortal Kombat

WWE 2K19
Človek by najprv povedal, že v ustálených športových značkách nie je veľa miesta na inovovanie, ale 2K si to nemyslia. V tohtoročnom pripravovanom WWE 2K19 totiž potešia všetkých, ktorí by vo wrestlingu privítali trochu Mortal Kombatu. A nie, nemyslíme tým zrovna morbídnu obdobu No Holds Barred.

Veľkou novinkou vo WWE 2K19 bude režim Towers, ktorý poznáme práve z Mortal Kombat, respektíve Street Fighteru. K dispozícii bude hneď niekoľko vežičiek, v ktorých sa postavíme rôznemu množstvu wrestlerov a budú nás čakať rôzne úlohy. Navyše sa bude ponuka postupne updatovať, presne ako v Mortal Kombate. Mód bude napojený na funkciu MyPLAYER, takže hráči vo vežiach otestujú zdatnosti práve toho svojho zápasníka. Len pre zaujímavosť, v playlistoch Women’s Revolution budú hráči bojovať vyložene len proti ženským bojovníčkam. Naopak, vo veži Legends: The People’s Tower sa postavíte proti The Rockovi alebo Stone Coldovi.

WWE 2K19 Towers Mode

V hre budú existovať len dva režimy vežičiek. Gauntlet núti hráčov dokončiť celú vežu na jeden raz. Prehra či predčasný odchod znamená reštartovanie progresu na nulu. V režime Steps pre zmenu hráči natrafia na kompromis, netreba nutne dokončiť celú vežu naraz, stačí v nej priebežne postupovať. Jednotlivé veže majú svoje konkrétne ciele a výzvy, ako napríklad potrebu získať určitý počet bodov. Niektoré veže pre zmenu obsahujú modifikátory, ktoré ovplyvnia hráča alebo súpera. Napríklad sa môže stať, že hráč začne finisherom alebo zdravím na červenej úrovni. Uplatní sa tu aj skutočnosť, že existujú rôzne druhy wrestlingu. Natrafíme tak na zápasy Steel Cage, Table, Submission, Iron Man, Falls Count Anywhere a ďalšie. Takou čerešničkou na záver je Legends Lore, exkluzívny v 2K Towers, v ktorom sa hráči podozvedajú históriu a úspechy WWE legiend.

WWE 2K19 Towers Mode

2K Games tiež oznámili špeciálnu collectorku WWE 2K19 Wooooo! Edition, ktorá obsahuje množstvo fyzických bonusov. Okrem vskutku kuriózneho balenia, ktoré vyobrazuje zápasníkov v barokovej podobe, môžu hráči očakávať repliku prsteňa WWE Hall of Fame s unikátnym číslom, Funko POP! figúrku Nature Boya, plakety s materiálmi, ktoré nájdeme na Ric Flairovej ikonickej ružovej alebo fialovej róbe, a sadu zberateľských kariet s Ricom a Charlotte Flair. 130-dolárovú collectorku zavŕši WWE 2K19 Deluxe edícia so Season Passom a ďalšími digitálnymi bonusmi. Hra vychádza tento rok už len na Xbox One, PC a PS4. Arény sa otvoria 5. októbra/října pre budúcich majiteľov Deluxe a zberateľských edícií.

WWE 2K19 Wooooo Edition

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *