The Division 2 je teraz dostupný s 85% zľavou

Tom Clancy's The Division 2

Najnovšie Deals with Gold majú dôvod potešiť hráčov hier od Ubisoftu, zvlášť potom fanúšikov hier Tom Clancy’s. A dnes je jedna z dvoch minuloročných clancyoviek, The Division 2, k dispozícii s 85% zľavou v Xbox Store.

Hra tak vo výsledku stojí len 10,49€ / 269,85 Kč miesto klasických 69,99€ / 1799 Kč. Zľava sa týka len základnej verzie hry a čuduj sa svete, nepotrvá štandardných 7 dní, ale celé dva týždne. V hre The Division 2 opäť hráte za elitných agentov tajného vládneho programu SHD, ktorý sa len pár mesiacov po udalostiach v New Yorku presúvajú do Washingtonu D.C., kam sa nebezpečný vírus dostal tiež a vďaka nemu je tu obrovský chaos, bezvládie a množstvo gangov a zločincov, ktorí okupujú tie najdôležitejšie budovy. Určite odporúčam hrať v co-ope, kde si hru užijete aj vo vyššej obtiažnosti (ktorá je už tak vysoká) a splníte množstvo misií v spletitom open-worlde plnom ikonických stavieb. Alebo ak si nie ste istí, pomôcť vám môže naša recenzia.

Tom Clancy's The Division® 2
Tom Clancy's The Division® 2
Developer: UBISOFT
Price: Free

Ďalšie zaujímavé a vysoké zľavy sa týkajú hier BioShock: The Collection, ktorý teraz stojí 9,99€ / 319,80 Kč vďaka 80% zľave a tvorí ho kompletná remastrovaná trilógia. Ak vám chýba legendárny Ridge Racer, potom vás zaujme Xenon Racer, ktorý je veľmi podobný a ponúka split-screen na veľkých tratiach s tajmer lietajúcimi vozidlami. Takže niečo medzi WipEout a RR a dnes za 10,99€ / 239,80 Kč

BioShock: The Collection
BioShock: The Collection
Developer: 2K
Price: 49,99 €
Xenon Racer
Xenon Racer
Developer: SOEDESCO
Price: USD$7.99

A pri závodných hrách by som ešte ostal. Ďalšou skvelou závodnou hrou, ktorú si teraz môžete dovoliť za menej než kedy predtým, je Trackmania Turbo, konzolové pokračovanie legendárnej arkády, v ktorej sa vybláznite sami alebo až s tromi kamarátmi na bláznivých tratiach. A ak by vás obrovská ponuka 200 tratí omrzela, ešte vždy si môžete nechať postaviť svoje vlastné a to buď sami, alebo s použitím generátora AI. Hra je teraz dostupná za 7,49€ / 212,25 Kč.

Trackmania® Turbo
Trackmania® Turbo
Developer: Ubisoft
Price: Free

Napokon, kompletnú ponuku zliav v rozsahu od 10 do 90% môžete nájsť priamo na blogu Majora Nelsona. Pripomeniem, že v zľave sú taktiež hry pre Xbox 360, z toho niektoré hrateľné aj na Xbox One. Spomeniem zľavy na Assassin’s Creed, Beyond Good & Evil, Call of Juarez, Dead Rising (80%), Lost Planet, Resident Evil, Sonic, ale aj sériu Splinter Cell.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Rado píše:

    Takže o týždeň zamieri do gamepassu. Akcia je na hru bez DLC, takže to sedí jak riť na šerbel.

  2. leco77 píše:

    Neměl jsem v plánu, ale koupeno Division 2 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *