LEGO Bugatti Chiron teraz dostupné vo Forze Horizon 4

Bugatti Chiron Forza Motorsport 7

Forza Horizon 4 dostáva novú aktualizáciu a tí, ktorí si zamilovali LEGO Bugatti Chiron, majú dôvod jasať. Auto sa totiž dostalo do hry a môžete ho získať takmer zadarmo. Stačí, aby ste mali zakúpenú expanziu LEGO Speed Champions. Len dodám, že nejde o ten nádherný mega-detailný model, ale o jeho maličkú verziu.

Tá sa postupne rozširuje o kockaté autá, v základe ponúkala hráčom kockaté verzie McLaren Sienna, Ferrari F40 a starého Mini Cooperu, neskôr dostala aj postaršie Porsche 911 Turbo. Aby ste vyhrali v hre LEGO Bugatti Chiron, musíte dokončiť nový event na severovýchode mapy.

Aktualizované boli aj autá eventu The Eliminator, kde sú teraz na rôznych leveloch k dispozícii nové vozy v policajnom prevedení.

  • Level 2: 1959 Jaguar Mk II 3.8, 1966 Hilman Imp
  • Level 3: 2010 Ford Crown Victoria Interceptor, 1996 Chevrolet Impala Super Sport
  • Level 4: 2014 Volkswagen Golf R
  • Level 6: 2012 Porsche Cayenne Turbo
  • Level 7: 2015 Audi RS 6 Avant, 2014 Alfa Romeo 4C
  • Level 8: 2011 Mercedes-Benz SLS AMG
  • Level 9: 2016 BMW M4 GTS, 2017 Chevrolet Camaro ZL1, 2016 Lamborghini Aventador LP750-4 SV
  • Level 10: 2011 Bugatti Veyron Super Sport

Pridaný bol aj nový Halo závod, v ktorom budete s Warthogom utekať pred Covenantmi v jesennom prostredí. Závod bol nazvaný príznačne Pillar of Autumn. Ďalší remix sa týka showcase eventu The Flying Scotsman s názvom Commuter Blues, v ktorom si v jarnom prostredí zazávodíte v 2019 Porsche Macan Turbo proti legendárnej lokomotíve.

Za významné novinky môžeme pokladať históriu Blueprint eventov, kde odteraz máte prístup k 15 posledným závodom, ktoré ste hrali. K dispozícii sú cez Creative Hub v menu. Plus boli zavedené univerzálne zdieľacie kódy, UGC, pri vizuáloch, tuningoch a komunitných fotkách. Nájdete ich kliknutím pravou páčkou.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *