Mega Bloks zrejme odhalili kľúčový spoiler z Halo Infinite

Halo Infinite

Halo Infinite má byť podľa niektorých obrovskou hrou a preto nie je prekvapením, že Microsoft chce, aby hru sprevádzal televízny seriál od Showtime, a tematická kolekcia modelov Mega Bloks.

Mega Bloks, priama konkurencia LEGO kociek, spolupracuje s Microsoftom už niekoľko rokov na tematických modeloch. Jeden čas to dokonca vyzeralo, že sa hráči dočkajú oficiálnej Halo Mega Bloks hry, ale tá bola zrušená skôr, než bola ohlásená.

Pozor, nasledujú spoilery!

Ešte predtým, ako Microsoft ukázal očakávaný gameplay z Halo Infinite, Mattel odhalil novú kolekciu Mega Bloks inšpirovanú touto hrou. A vyzerá to, že odhalil viac, než mal. Nová kolekcia obsahuje kocky inšpirované frakciou Banished z Halo Wars 2, čo potvrdzuje už skôr odhalené informácie, že títo odpadlíci vedení Atrioxom budú zohrávať kľúčovú rolu v novej hre. Okrem toho vidíme postavičky Master Chiefa, UNSC Marine vojaka, útočného Grunta a novú postavu Hyperiusa z frakcie Banished.

Na Hyperiovi je pozoruhodná najmä jeho zbraň. Priamo na nej je totiž nasadená maska Spartana Lockeho, za ktorého sme hrali v Halo 5: Guardians a bol tým, kto prenasledoval Master Chiefa, podozrivého z dezertovania z radov UNSC. Pretože hra mala otvorený koniec, nebolo jasné, ako a či sa Halo Infinite vysporiada s týmto (anti)hrdinom. Ak má figurka niečo naznačovať, potom to, že 343 si pre Lockeho rozhodne nepripravili šťastný koniec.

Napokon, v kolekcii môžeme vidieť aj nové vozidlo Banished a základňu Pelican. Ikonická loď/vrtulník teraz poslúži ako základňa pre Master Chiefa a ďalších UNSC vojakov.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár