Microsoft potvrdzuje herné podujatia v druhej polovici júla

Halo Infinite

Server VGC a novinár Jeff Grubb zverejnili informácie, podľa ktorých môžeme očakávať veľký júlový/červencový Microsoft Xbox event 23. júla/července.

Tento dlho očakávaný event bude miestom, na ktorom Microsoft ukáže svoje first-party exkluzivity z dielne Xbox Game Studios. Reč je samozrejme o Halo Infinite, kde uvidíme gameplay. Ďalej môžeme očakávať novú Forzu Motorsport a konečne aj chystanú hru od štúdia The Initiative. V tomto štúdiu pracujú vývojári hier ako Tomb Raider, God of War, Uncharted, či dokonca bývalý programátor SpaceX. Podľa špekulácií môže ísť o nový Perfect Dark. Na evente tiež uvidíme zopár hier od štúdií tretích strán, prednosť však budú mať exkluzivity, medzi ktorými uvidíme asi aj nové Fable od Playground Games, hru od Double Fine a možno teaser hry štúdia Compulsion, ktoré stálo za We Happy Few. (VGC)

Microsoft tiež oznámil, že od 21. do 27. júla/července koná Summer Game Fest Demo Event. V rámci toho si hráči na Xbox One budú môcť stiahnuť viac ako 60 demoverzií pripravovaných hier. Presnejšie, má ich byť niečo medzi 75 až 100. Tieto hry bude možné stiahnuť zo špeciálnej ikonky Game Fest Demo na domovskej obrazovke konzoly.

Microsoft dodáva, že veľa demoverzií bude vo veľmi ranej fáze vývoja a niektoré nebudú ešte dlho vydané. Drvivá väčšina z nich bude dostupná v ponuke konzoly len počas vyššie uvedeného týždňa a následne z ponuky jednoducho zmiznú, iné sa môžu objaviť zase. Medzi potvrdenými hrami sú Cris Tales, Destroy All Humans!, Haven, Hellpoint, Skatebird, The Vale: Shadow of the Crown, Raji: An Ancient Epic a Welcome to Elk.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár