Wargaming vypína servery World of Tanks na Xbox 360

World of Tanks War Stories

Po dlhých šiestich rokoch Xbox 360 stratí hru, ktorá si v našich končinách získala popularitu vďaka zaujímavej akcii na Xbox Live Gold.

Reč je o hre World of Tanks: Valor, ktorá vyšla na Xbox 360 v roku 2014 a už krátko po vydaní s ňou prebiehala špeciálna akcia: kúpte si ju a získate až tri mesiace Xbox Live Gold zadarmo. Čo bol samozrejme skvelý kšeft, pretože ste získali členstvo v hodnote 21-25€ k hre, ktorá stála iba 8,99€.

Každopádne, World of Tanks: Valor obsahuje 99 achievementov s 1750(G), z čoho len 29 achievementov v hodnote 400(G) je súčasťou základnej hry. Hráči obdržali informačný mail, ktorý ich informuje o budúcich plánoch štúdia, ako aj o tom, že tieto plány je možné realizovať len na novších konzolách. Wargaming.net hráčom odporúča, aby kontaktovali zákaznícku podporu v prípade, že chcú upgradovať so svojim existujúcim profilom na novšiu generáciu konzol.

Servery Xbox 360 budú vypnuté 21. júla/července 2020.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *