World of Tanks dostáva singleplayer po 7 rokoch

World of Tanks War Stories

Od zapnutia prvého serveru World of Tanks ubehlo 7 rokov a pôvodne počítačová MMO sa neskôr dostala na konzoly. Svoj úspech zopakovala na Xboxe 360 a neskôr prešla na Xbox One a PS4. Už budúci týždeň ale hra dostane najvýznamnejší update.

Ten do hry neprinesie nové tanky, zato ale ponúkne príbehovú kampaň. Nový režim War Stories, ako ho Wargaming nazval, ponúkne hromadu misií založených na historických udalostiach, ale aj na autorovej fikcii. Tvorcovia toho samozrejme nechcú príliš prezradiť, naznačili však aspoň operáciu Flashpoint Berlin, kde sa spojenci a sovieti spoja proti Nemecku v jeho hlavnom meste.

Režim bude epizodický a hráči môžu očakávať nové misie a príbehy na pravidelnej báze. Vychádzať budú formou updatov a teda to nevyzerá, že by boli spoplatnené. Taktiež bude možné všetky hrať v solo aj v co-ope. Režim dorazí nielen na súčasné konzoly, ale aj na Xbox 360 už 22. augusta/srpna. S ním pribudne tutoriál Brothers in Armor.

via XboxAchievements

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *