Rockstar pracuje na kasínach pre GTA V

GTA V

O tom, že Rockstar údajne hodlá zapracovať do GTA V kasína, sme počuli už pred nejakým časom. S príchodom Heistov do GTA Online sme sa však dočkali niekoľkých dôkazov, ktoré nasvedčujú tomu, že do Los Santos sa predsa len vráti gambling. Osobne by som ho však očakával skôr ako súčasť GTA 6, ktoré by sa mohlo odohrávať v Las Venturas a priľahlej púšti.

Čerstvo sprístupnené dáta odhaľujú, že v kasínach nájdeme prakticky všetko to, čo v San Andreas a tak nás čakajú hracie automaty, lotérie aj tradičné hazardné hry ako Blackjack, poker, ruleta, slot a dokonca si budete môcť vsadiť aj na víťaza v automobilových závodoch. Kedy sa dočkáme vydania Casino DLC pre GTA V, je momentálne vo hviezdach. Vďaka úniku je možné, že to bude niekedy budúci mesiac a prídavok vyjde samostatne. Iné tvrdenia však vravia, že Rockstar ich zakomponuje do príbehového DLC s Trevorom v hlavnej roli.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *