Rory McIlroy PGA Tour vyjde 14. júla, ponúkne tri režimy

Rory McIlroy PGA Tour

EA Sports oznámila odklad jednej z prvých tohtoročných športových hier, Rory McIlroy PGA Tour. Tá mala vyjsť pôvodne už v júni, ale vydavateľ sa rozhodol odložiť hru na 14. júla, dokedy majú dostatok času na opravenie a optimalizáciu hry predtým, než sa dostane na pulty predajní. EA Sports tiež odhalila bližšie detaily k režimom Arcade, Classic a Tour.

Tieto režimy sa od seba odlišujú najmä ovládaním a obtiažnosťou. Režim Arcade je jednoduchý, dĺžka vášho backswingu má pochopiteľne vplyv na silu vašej strely a jej presnosti. Okrem toho režim pomáha hráčom a má napríklad posilnenie rýchlosti, švihnutie a oblúk ukazujúci smer vašej strely.

Režim Classic je pre old-school hráčov z čias, kedy bol ešte na vrchole Tiger Woods. V režime je potrebné správne načasovanie a nemôžete pohybovať loptičku po tom, ako ju vystrelíte. Nakoniec, režim Tour je najťažší režim a okrem toho,že je treba správne načasovanie, rýchlosť a presnosť strely sa určuje podľa toho, ako rovno švihnete analógovou páčkou. Nakoniec vám hra s ničím nepomôže.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *