2K kupuje tvorcov PGA Tour 2K21 a uzatvára partnerstvo s Tigerom Woodsom

PGA Tour 2K21

Je to už veľa rokov, čo EA Sports odpísali Tigera Woodsa a v roli maskota PGA Tour ho nahradil Rory McIlroy. No kým pri Tigerovi vychádzala séria každoročne, Rory dostal len jednu hru a ani tá už nie je dostupná kvôli vypršanej licencii.

Do golfového prostredia sa tak začali „montovať“ 2K Sports, ktoré oznámili hneď dve veľké noviny. V prvom rade to je odkúpenie štúdia HB Studios Multimedia Ltd., ktoré pracovalo najprv na sérii The Golf Club, a následne na PGA Tour 2K21. Akvizícia má byť uzavretá ešte v priebehu tohto štvrťroka, pričom hodnota nákupu nebola oznámená.

Druhou novinkou je oznámenie dlhodobého partnerstva s Tigerom Woodsom, ktorý sa tak stáva novým maskotom série PGA Tour 2K.

Je mi cťou zúčastniť sa tejto príležitosti a teším sa na zdieľanie mojich odborných znalostí a poznatkov pri budovaní spoločnej budúcnosti golfových videohier.

Tiger Woods

Legendárny golfista nebude len maskot, ale zároveň bude spolupracovať na exkluzívnom obsahu nielen pre sériu PGA Tour 2K, ale aj pre ostatné tituly 2K. Vydavateľstvo 2K bude pre zmenu partnerom Woodsovej TGR Foundation, ktorá poskytuje oceňované STEM osnovy a vysokoškolské programy.

V golfe neexistuje väčšia ikona, než Tiger Woods. Rovnako ako zvyšok sveta, boli sme zarmútení nedávnou nehodou a prajeme mu skoré uzdravenie. Nevedeli sme sa dočkať oznámenia tohto partnerstva a sme radi, že sa k našej sérii PGA Tour 2K pripojil ako výkonný riaditeľ.

David Ismailer, prezident 2K

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *