Madden NFL 16: Prvý trailer, box art a early access

Madden NFL 16

EA Sports dnes odhalila boxart pre Madden NFL 16. Ako inak, hráč na obálke bol vyberaný už tradičnou formou hlasovania, aký je typický pre športové hry od Electronic Arts. Tento rok na nej uvidíme Odella Beckhama Jr. z NY Giants, ktorého meno zaznelo na ESPN a išlo o jedného z dvoch horúcich kandidátov. Tým druhým bol Rob Gronkowski z tímu New England Patriots. Nakoniec sa ale ukázalo, že Beckham dostal drvivú väčšinu hlasov a práve vďaka tomu ho už na konci letných prázdnin uvidíme na obálke hry.

EA Sports po boku box-artu zverejnili aj prvý gameplay trailer, ktorý nám ukazuje nové ovládanie, nové mechaniky pre quarterbackov a tiež novinky ako systém chytania risk/zisk a niekoľko ďalších. Taktiež došlo k oznámeniu, že predplatitelia služby EA Access dostanú skorý prístup tak, ako to bolo v prípade Battlefieldu Hardline. Okrem toho, že si ju zahráte pravdepodobne týždeň pred vydaním, samozrejme s obmedzeným časom. Ten by mohol činiť 10 hodín tak ako pri Hardline, ale môže byť aj o polovicu kratší. To by mohlo znamenať, že zatiaľ čo bežní hráči si vložia DVD do mechaniky 25. augusta, predplatitelia začnú zbierať skúsenosti, achievementy a kariérny postup už 18. augusta.

Madden 16 O'Dell

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *