Hráčov PlayStationu môžete spamovať cez SpamPSN

PlayStation Network

Že je zabezpečenie PSN deravé ako ementál, vie snáď každý. A že sa toho veľa nezmenilo a zisk z PlayStation Plus nie je investovaný tak rozumne ako zisk z Xbox Live Gold, sa môžete presvedčiť sami.

Tentoraz sa totiž na internete objavila záškodnícka služba, s ktorou môžete spamovať hráčov PSN. Presne tak, zabezpečenie správ na PSN nie je také silné, aby ste ho nemohli obísť. Tým sa zároveň otvárajú dvere inzerentom a spambotom, ktorí môžu za menší poplatok rozposlať hráčom rôzne reklamy alebo shitpost. To už závisí od toho, či ste kreatívny inzerent alebo je vašim životným poslaním otravovať ľudí s bambusovými ponožkami a (ne)výhodnou hypotékou k tomu. Služba vám pritom umožní poslať v jednej chvíli až 25 správ, ktoré následne otravujú obeť. Aby ste to ale nezneužívali vo veľkom, spam môžete poslať každé tri minúty.

Služba tiež ponúka dve spoplatnené riešenia. Obe sú extrémne lacné a prvé vám za $1 umožní spamovať doživotne. Druhou funkciou za $1 je možnosť pridať sa na blacklist, vďaka čomu vás nebude možné spamovať. Táto služba je však podľa autorov momentálne nedostupná pre „legálne dôvody“. Ale zrejme je to o tom, že služba by na seba rýchlo zarobila tisíce, možno až milióny dolárov.

V tejto chvíli je služba SpamPSN pozastavená, no spustená by mala byť možno už v najbližších dňoch.

SpamPSN

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *