Borec sa naháňal s políciou, jazdiť sa vraj naučil na PlayStatione

NFS Most Wanted

Závodné hry milujem presne tak ako mnohí ďalší hráči z celého sveta, ale po prečítaní istého článku na webe Eurogamer.net som pochopil, že to so závodmi netreba preháňať. Pretože sa môžete dostať do kurióznej situácie tak ako 24-ročný Adam Jones, ktorý sa dostal do naháňačky s políciou, kde sa nebál dupnúť na plyn a sledovať, ako ručička na tachometri presahuje 160 km/h. Šofér sa dopustil hneď niekoľkých priestupkov. V prvom rade šoféroval bez vodičáku, čo je prúser sám o sebe. Jazdiť sa naučil hraním hier na PlayStatione, čo však súd nepresvedčilo o tom, prečo sa rozhodol sadnúť za volant skutočného auta. Súd ho navyše zotrel so slovami, že jeho šoférovanie vyzeralo, akoby sa riadil tým, čo videl na PlayStatione.

Šoférovanie reálneho auta je však iné než šoférovanie s joystickom a jeho amaterizmus sa odrazil na škodách vo výške niekoľkých tisíciek libier. Pretože nemal poistku, bude musieť všetko zaplatiť z vlastného vrecka, ale až potom, ako ho pustia z basy. Odsedí si rok za mrežami a ako bonus má na tri roky zákaz sadnúť si za volant motorového vozidla. Ako ho vlastne chytili? Museli mu prepichnúť gumy pásom s ostňami.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *