Need for Speed dostane obrovský Living Game update!

Need for Speed

Nový Need for Speed dostane už budúci týždeň jeden obsiahly update. A pod slovom „obsiahly“ myslíme naozaj obsiahly. Do hry totiž pribudne niekoľko multiplayerových noviniek, ktoré majú hráčov donútiť viac sa orientovať na MP. Totiž, doterajšie updaty sa orientovali na veci, ktoré sa dali prejsť aj v singleplayerovej podobe, takže hranie online tu nebolo úplne integrované. To sa ale zmení budúci týždeň, kedy vychádza update Living Game. Dátum vydania: 27. apríl/duben.

Medzi jeho kľúčové novinky patria:

SpeedLists – featurka, ktorá sa objavila už v NFS Most Wanted 2012 a iných novodobých dieloch. Sú to vlastne playlisty, ktoré je treba dohrať a odmenou za ich splnenie budú peniažky a experience. SpeedListov je tu celkovo 12 a každý má 5 závodov. Ich prechádzaním bude hráč postupne získavať nové ranky, pričom najvyšší je World Champion. Na samotný vrchol sa však dostane len jeden jediný hráč.

Prestige Mode – Ďalšia veľká novinka. V tomto režime hráči otestujú svoje zdatnosti a budú musieť splniť cieľové skóre naprieč všetkými piatimi „Ways to Play“: Speed, Style, Build, Crew a Outlaw. Podobne ako pri Eddie Challenge eventoch, tak aj tu pribudne do hráčovho telefónu nová aplikácia, ktorá umožní prepínať sa medzi klasickými a prestížnymi závodmi.

Activities – Do Ventura Bay pribudnú dva nové druhy aktivít, pomenované ako Drift Corner a Speed Run. Obe sa aktivujú automaticky po tom, ako hráč príde na dané miesto a začne plniť úlohy, ktoré s nimi súvisia. U Drift Corners to je driftovanie, zatiaľ čo pri Speed Runoch to je rýchla jazda.

Daily Challenges – Denné výzvy sú v NFS už teraz, ale dôjde k menšej zmene odmeňovacieho systému. Kým doteraz bolo treba pre odomknutie novej grafiky (vinylov) splniť všetky tri úlohy, teraz už hráč dostane odmenu za každú splnenú výzvu. Znamená to, že už budú tieto výzvy ťažšie?

No a nakoniec pribudnú tri nové achievementy

  • Basic Bronze – Dokončite všetky Prestige eventy
  • Gold Plated – Vyhrajte zlato na všetkých Prestige eventoch
  • Speed Master – Vyhrajte všetky eventy v jednom SpeedListe

Need for Speed Living Game Update

via EA

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *