Hitman Sapienza: Achievementy a gameplay

Hitman Sapienza

Hitman bude už zajtra rozšírený o novú epizódu Sapienza, v ktorej sa agent 47 presťahuje zo srdca Francúzska do susedného Talianska, k azúrovému pobrežiu, kde naňho čaká misia World of Tomorrow. V tejto misii bude hráč musieť zabiť uznávaného, zato však nebezpečného vedca, ktorý vyvinul smrtiaci vírus, ktorý ak by sa dostal na verejnosť, spôsobil by pandémiu s miliónmi obetí. Preto je považovaný za hrozbu nielen tento vírus, ale aj jeho stvoriteľ a asistent. Všetci traja sú tak na zozname agenta 47, ktorý si na nich už pripravuje svoje zbrane. Ako zhruba vyzerá misia, môžete vidieť vo videu nižšie, ktoré bolo nahrané na PAX East.

Súčasne s gameplayom, ktorý nám prináša bližšie informácie k tomuto levelu, už boli sprístupnené nové achievementy, ktorých je 7 a majú celkovú hodnotu 150(G).

  • Die by the Sword – 20(G) – Dokončite World of Tomorrow
  • Not in the Guidebook – 30(G) – Dokončite všetky Príležitosti (Opportunities) vo World of Tomorrow
  • Sapienza Escalated – 20(G) – Dokončite Level 5 niektorého Escalation kontraktu v Sapienze
  • Plan Ahead – 10(G) – Vyberte si štartovaciu lokáciu a využite Agency Pickup na to, aby ste do Sapienzy prepašovali nejakú zbraň
  • Amalfi Pearl – 40(G) – Dosiahnite Mastery Level 20 v Sapienze

Spoiler Alert

  • The Sapienza Trinity – 15(G) – Zabite Silvia počas terapie, zostreľte jeho lietadlo kanónom a streľte ho cez teleskop.
  • Let No Joyful Voice be Heard – 15(G) – Prebuďte Krakena!

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *