HITMAN: Marakesh vyjde budúci týždeň

HITMAN Marakesh

No… aspoň sa dá povedať, že Io Interactive spĺňa deadline, ktorý si stanovilo pri vydaní prvých troch epizód. Sľubovali, že vyjdú najneskôr do konca mája/května a pravda, Marakesh, čo je vlastne epizóda 3 zo 7-ich, vychádza na samom konci tohto mesiaca. Aby som to upresnil, tak 31. mája 2016. Práve v tento deň sa HITMAN presťahuje do Maroka, kde ho čaká ďalšie zabíjanie.

Kontrakt prináša misiu A Gilded Cage, v ktorom sa Agent 47 bude musieť postarať o odstránenie dvoch cieľov, ktoré sa nachádzajú na rôznych miestach. Prvý je Claus Strandberg, privátny bankár ukrývajúci sa v sídle Švédskeho konzulátu v Marakeši a pretože bankár svojimi činmi nahneval veľmi veľké množstvo maročanov, pred konzulátom prebieha protest. Druhou obeťou bude generál Reza Zaydan, ktorý sa v čase protestu nachádza v meste spolu so svojim elitným tímom vojakov, aby sa postarali o utlmenie stupňujúceho sa napätia pred švédskou ambasádou. Aj tentoraz bude možné zniesť zo sveta svoje obete viacerými spôsobmi, takže rátame aj tu s množstvom challengov a možno aj s nejakými easter eggmi.

HITMAN Marakesh

Marakesh má byť zároveň najväčšou z troch máp, ktoré budú aktuálne k dispozícii v Hitmanovi, a teda mapa bude ešte väčšia, než Sapienza, ktorá je už tak dosť veľká. Predsa len je to kúsok mesta, ktorý sa nachádza v blízkosti tržnice a tie zahraničné tržnice sú niekoľkrát väčšie, než Miletička. Spolu s tým bude súvisieť aj odlišujúce sa prostredie v rôznych častiach mapy. Je tu množstvo uličiek, obchodíky a čajovne, obrovské trhovisko pripomínajúce labyrint a nakoniec tu nebude chýbať ani moderná budova konzulátu.

Nakoniec HITMAN: Marakesh doplní hru aj o sériu nových non-story kontraktov, ku ktorým budú patriť Escalation kontrakty a aj Elusive Targets, ktoré môžu byť na tejto mape celkom náročné. Mimochodom, už tento víkend sa bude dať hrať druhý Elusive Target kontrakt, The Congressman v Sapienze.

HITMAN Marakesh

 

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *