Titanfall 2: Uniknutý artwork a informácie

Titanfall 2

Na Reddite sa v noci objavil prvý artwork k Titanfall 2 a spolu s ním aj zopár nových informácií k hre. Podobne ako pôvodný diel z roku 2014, aj tu by sme si mali užiť rýchle presúvanie sa po mape pomocou grappling hooku, ako aj na naskakovanie do Titanov a tiež poslúži na pritiahnutie nepriateľov, kým sú vo vzduchu. Leaker tiež potvrdil, že Titanfall 2 ponúkne väčšie mapy a že vydanie je naplánované na október/říjen, čiže bude svojim spôsobom konkurovať Infinite Warfare, aspoň čo sa týka tematiky. Zároveň sa tak potvrdili slová EA, ktorá investorom povedala, že Titanfall 2, ktorý mimochodom vyjde už aj pre PS4, vyjde niekedy behom posledných troch mesiacov roku.

Ako som už spomenul vyššie, tak leaker odhalil kompletnú podobu artworku, ktorého kúsok sa nachádzal na oficiálnom webe hry. Artwork ukazuje okrem iného wall-running, takže je možné, že sa Titanfall 2 trochu inšpiruje schopnosťami Faith v Mirror’s Edge Catalyst a umožní nám behať po stenách na krátku vzdialenosť. Bolo by to zaujímavé, obzvlášť ak by človek vedel počas wall-runu strielať.

Titanfall 2 Leaked Art

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *