HITMAN odhalil svoju finálnu epizódu

HITMAN Episode 6 Hokkaido

HITMAN, alebo jeho prvá sezóna, je takmer u konca. Takmer, pretože posledná epizóda ešte nevyšla. Autori však už finálnu epizódu oznámili a prezradili, že poslednou tohtoročnou destináciou bude Hokkaido.

Finálna epizóda podľa slov autorov vyjde 31. októbra/října, teda na samom konci mesiaca. Ale na to sme si už zvykli, keďže IO Interactive si všetko radi odkladajú na poslednú chvíľu. Epizóda nám však má čo ponúknuť. Okrem zaujímavého názvu misie, Situs Inversus, môžeme očakávať zase raz jednu zaujímavú mapu. Agent 47 vo finále dorazí do exkluzívneho, súkromného rezortu a nemocnice GAMA, ktorej nechýba prakticky nič japonské. Uvidíme tu špičkové technológie, ale aj tradičné zenové záhradky, horúce kúpele alebo prírodnú sushi reštauráciu. A viete, že zle naporcovaná Fugu je prudko jedovatá.

Vo finálnej misii sa musíme postarať o dve obete, o ktorých sa viac dozvieme v nasledujúcich dňoch. Alebo týždňoch. Alebo možno až v čase vydania.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *