Hitman HD Enhanced Collection vychádza už budúci týždeň

Hitman HD Enhanced Collection
Po počiatočných špekuláciách dnes IO Interactive oficiálne oznámilo Hitman HD Enhanced Collection.

Pôjde o remastrovanú kolekciu dvoch klasických dielov – Hitman: Blood MoneyHitman: Absolution – ktoré si budete môcť stiahnuť už 11. januára/ledna na Xbox One. Hoci sú pôvodné hry dostupné v rámci spätnej kompatibility, nie sú dodatočne vylepšené pre One X a bežia v pôvodnej kvalite. Kolekcia remastrov sa ale dočkala viacerých vylepšení, mimo iného zahŕňa aj podporu 4K 60fps.

Ostatné zmeny zahŕňajú vyššiu kvalitu textúr, upgradované formáty textúr, supersampling, podporu upscalingu, vyššie rozlíšenie zrkadiel, shadow mapy s podporou výškovania, vylepšené osvetlenie a aktualizované ovládanie pre pohodlnejší zážitok.

V Hitman: Blood Money budú hráči bojovať proti skupine zabijakov známych ako The Franchise, ktorí eliminovali niekoľkých kolegov agenta 47 z ICA. Po tom, ako Agent 47 nečakane stratí kontakt s agentúrou, vytuší, že môže byť ďalšou obeťou a preto cestuje po Amerike, aby sa o konkurenciu osobne postaral. V Hitman: Absolution pre zmenu sledujeme osobný príbeh Agenta 47, ktorý mal zabiť Dianu Burnwood, no nespravil to. Diel sa vyznačuje svojim art štýlom, kvalitnými dialógmi a hollywoodskym hereckým výkonom.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *