HITMAN 3: Vyvrcholenie príbehu Agenta 47 príde na nové aj staré konzoly

HITMAN 3

IO Interactive teraz ako úplne nezávislé štúdio oznámilo tretí a zároveň posledný diel novej trilógie Agenta 47 s názvom Hitman 3, resp. Hitman III.

Hitman 3 bude vyvrcholením trilógie World of Assassination, ktorá začala ako epizodická hra pod taktovkou Square Enix ešte v roku 2016. Druhá časť Hitmana vyšla už ako hotová hra ku koncu roka 2018, vydavateľom bol pre zmenu Warner Bros., a priniesla online režim Sniper Assassin. Napokon, tretia časť príbehu vyjde opäť ako celá hra, teraz ako nezávislý titul v januári/lednu 2021 na Xbox One a Xbox Series X. Hra tiež vyjde na PS4, PS5 a PC.

Agent 47 s podporou Diany Burnwood a dávno strateného kamaráta Lucasa Greya raz a navždy eliminuje partnerov organizácie Providence, trojica si však musí kryť chrbát: pátranie po nich je intenzívnejšie, než kedy predtým. A svet, v ktorom 47, Diana a Lucas žijú, už nikdy nebude taký, ako predtým.

IO Interactive sľubuje detailné lokality s kreatívnym možnosťami odstránenia cieľov z povrchu zemského. Hra má reagovať na všetko, čo hráči spravia, tí sa pre zmenu môžu tešiť na nevídanú mieru slobody pri plnení svojich úloh. Toto všetko je možné len vďak technológii Glacier, na ktorej beží HITMAN 3 aj predošlé časti trilógie.

Hráči môžu opäť čakať šesť lokalít, ktoré budú dostupné v základnej hre, a prvou oznámenou je Dubaj. Podľa trailerov môžeme očakávať aj návrat do Japonska alebo temný les, kde to možno celé vyvrcholí… či? IO Interactive napokon garantuje, že si hráči budú môcť importovať obsah predošlých dvoch hier do Hitman III. S tým je spojená nielen možnosť odohrať si celú trilógiu v jednom launcheri, ale aj možnosť používať nové zbrane a vybavenie v starších mapách. Hráči si tiež môžu importovať save z HITMAN 2.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *