Ďalší únik informácií o Need for Speed: Heat

Need for Speed: Heat

EA dnes predstaví Need for Speed: Heat ako hru, ktorá má slúžiť ako základ pre všetky budúce NFS hry.

Tvrdí to únik, ktorý tiež spomína viacero ďalších detailov o novom pokračovaní známej závodnej série. Nutno dodať, že z tohto úniku bol zatiaľ potvrdený len názov a zasadenie do Miami (podľa loga).

Nový únik však hovorí aj o iných veciach. V prvom rade, nebude vyžadovať internet a tak si ju zahráte aj offline. Tiež ponúkne temnejší a serióznejší príbeh, ktorý by mohol v budúcnosti pokračovať v ďalších dieloch. Hra sa zbaví off-road závodenia, s ktorým sa experimentovalo pri NFS Payback. Vo svete NFS Heat zažijeme dážď, ale nemáme čakať striedanie dňa a noci. Miesto toho bude hra väčšinou v noci, niektoré misie a závody ale budú cez deň.

Arkádové ovládanie je samozrejmosťou, na drift stačí začať brzdiť. Tento systém ovládania však bol vylepšený. Tuning bude opäť na spôsob NFS 2015 a zmiznú Speed Cards a mikrotransakcie. S Need for Speed 2015 má mať hra aj ďalšiu podobnosť – v grafike. Zrejme tak ponúkne hrané cutscény zmiešané s hernou grafikou a „šumom“.

Očakávať máme ja klasické policajné naháňačky s policajtami v otvorenom svete, no nebudú chýbať ani helikoptéry a ďalšie veci, ktoré poznáme zo starších hier. Čo sa už menej bude niektorým hráčom páčiť, je systém poškodenia z NFS Rivals. Autá sa dajú opraviť na benzínkach. Vrátia sa aj Speed Lists. No a napokon, hra bude mať rating 18+.

Zvláštne však je, že leak hovorí o zasadení hry do 80. rokov, oficiálny artwork však ukazuje Corvette Stingray z roku 2019. Hovorí aj o tom, že hlavnou postavou hry je žena, ale screenshoty z traileru naznačujú skôr mužskú postavu. Hra sa tiež má podľa úniku odohrávať čisto v noci, niektoré závody a misie však budú cez deň.

via GameVicio.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *