Need for Speed Heat oficiálne predstavené!

Ako plánuje EA osláviť 25 rokov Need for Speed? Oficiálnu odpoveď máme k dispozícii už teraz – je ňou Need for Speed Heat.

Najnovší diel sa opäť zameria na odveký súboj závodníkov a policajtov v uliciach veľkomesta, ktorým je tentoraz Palm City inšpirované mestami ako Miami alebo Los Angeles. Nová hra ponúkne možnosť závodenia vo dne i v noci, no zatiaľ čo cez deň sa závodí legálne pod hlavičkou SpeedHunters Showdown, v noci uliciam veľkomesta kraľujú nelegálni závodníci vo vytuningovaných autách zo všetkých kútov sveta.

Denné závody (Speedhunters Showdown) sú súťažou, v ktorej môžu hráči získavať peniaze (Bank) na vizuálny aj výkonnostný tuning svojich závodných áut. Nočné závodenie je čisto o nelegálnych pouličných závodoch a naháňačkách s políciou, ktorá sa s vami nebude maznať a použije na vás všetko, len aby vás dostala. Takto si budete zvyšovať svoju Reputáciu. Platí pritom – po vzore z NFS Rivals – že ak vás zatknú alebo bude vaše auto zničené, prídete o všetky získané zárobky z danej jazdy. Po vzore NFS Carbon si budete budovať svoj tím.

Hra tiež sľubuje customizáciu hlavnej postavy, reprezentovanú oblečením. Podľa traileru sa dokonca do NFS Heat vráti minihra z Midnight Club: Los Angeles pri zatýkaní. Aspoň to naznačuje záber z policajnej kamery, ktorý vytváral v tejto hre príležitosť zdrhnúť policajtovi, kým sa vám snažil vypísať bločkovú pokutu.

EA tiež priblížila predobjednávkové bonusy. Pri štandardnej edícii to bude Mitsubishi Evolution X (štýl K.S Edition), pri Deluxe edícii pre zmenu trojica áut z edície K.S (BMW i8 Coupe, Mercedes C63 AMG Coupe, Chevrolet Corvette Grand Sport), exkluzívne „deluxe“ oblečenie pre postavu a boost pre Bank aj Rep. Každý, kto si predobjedná NFS Heat digitálne cez reklamu v NFS Payback, dostane 10% zľavu.

Need for Speed Heat vychádza 8. novembra/listopadu 2019 pre Xbox One, PS4 a PC. Predplatitelia služieb EA Access a Origin Access dostanú prístup k hre už o tri dni skôr, 5.11. Hra tiež bude podporovať 4K a HDR na Xbox One X.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *