Gears of War 4 Ultimate Edition odhalená

Gears of War 4 Ultimate Edition

Gears of War 4 vychádzajú o pol roka, ale špeciálne edície sa dajú predobjednať už teraz. Teda, nevieme či vyjde aj nejaká fyzická zberateľka, ale na Xbox Store sa dá už teraz kúpiť Ultimate Edition za 99,99€. Tá sa od klasickej edície odlišuje niekoľkými digitálnymi bonusmi.

V prvom rade to bude Season Pass, vďaka ktorému hráči dostanú nový co-op a multiplayerový obsah. Medzi jeho dôležité súčasti patrí Vintage VIP Pack s „retro“ skinmi a zbraňami, ďalej tu je skorý prístup k exkluzívnemu VIP playlistu a šiestim Gear Packom. Posledná vychytávka je ročný neobmedzený prístup k multiplayerovým mapám. U Gears of War 4 totiž mapy budú dostupné aj bezplatne, ale Coalition bude náhodne každý mesiac vyberať dve mapy, ktoré sa budú dať hrať. Vďaka Season Passu však takéto obmedzenie odpadá na 1 rok. Potom si už hráči budú musieť za takéto privilégium platiť.

Druhou súčasťou Gears of War 4 Ultimate Edition je Vintage Del Multiplayer Character. Vlastne ide o „retro“ skin Dela, ktorý sa dá používať vo Versus Multiplayeri. Možno ide o early access k postave.

Tretia veľká novinka je Early Access k hre samotnej. Tí, ktorí si predobjednajú ultimate edíciu hry, si ju budú môcť vychutnať symbolické 4 dni pred vydaním, teda 7. októbra/října 2016. Samotná hra bude vyžadovať 70-80GB miesta na disku.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *