Augustové Games with Gold

Games With Gold August

Ak si poctiví platič a zlaté členstvo ti vydrží aj v rámci augustu, tieto pecky si budeš môcť stiahnuť a pridať do svojej hernej knižnice zdarma.

Gears of War 4

1. – 31. august

Ak sa ti táto masakrálna Xbox exkluzivita vyhla, je ideálny čas to napraviť. Pár mesiacov pred vydaním Gears 5 sa ponoriť do príbehu koliesok vojny je skvelá doba. Hra vyšla síce v roku 2016, no bola vylepšená pre Xbox One X. Pravé 4K, HDR a gameplay až do 60 fps. Môžeš tasiť motorovku.

Gears of War 4 Multiplayer

Forza Motorsport 6

16. august – 15. september

V mechanikách a na diskoch sa nám síce poslednú dobu častejšie krútia arkádovejšie Forza Horizony, no netreba zabúdať ani na legendárne simulátory, ktoré to všetko začali. Predposledný titul z tejto série, Forza 6 s viac ako 450 autami je určená skôr pre pamätníkov alebo Xboxerov váhajúcich, či ich vlastne simulátor jazdenia bude vôbec baviť. Za vyskúšanie nič (doslova) nedáš, takže prečo nie?

Forza Motorsport 6 Hot Wheels

Torchlight

1. – 15. august

Príjemná a veľmi dobre hodnotená RPGčka v žánri dungeon crawler. Proste také konzolové Diablo. Ide síce o poriadne starý titul, no pre fanúšikov žánru má toho veľa čo ponúknuť. Ten názov ti predsa len niečo hovorí, však?

Torchlight

Castlevania Lords of Shadow

16. – 31. august

Ou yes. Moja prvá Castlevania, ktorú som kedy hral (nehejtuj, nemám 70 rokov) a rovno aj pochopil, prečo je to tak obľúbená značka. Na pomery minulého Xboxu išlo o grafický skvost. Náročnosť bola o niečo vyššia, no o to bolo zdolanie bossa potešujúcejšie. Ide o klasickú 3D hack n slash, kde sekáš všetko čo stretneš. Nie len na odreagovanie. Príbeh sa dokonca točí aj okolo slovanských rozprávok ;).

Castlevania Lords of Shadow
Games with gold august 2019

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *