The Outer Worlds vyjde aj na Nintendo Switch

The Outer Worlds Key Art

Nová sci-fi RPG od štúdia Obsidian Entertainment, The Outer Worlds, bola najprv oznámená len pre Xbox One, PC a PS4. Iba pár mesiacov pred vydaním sa k nim pridáva ešte štvrtá populárna platforma, Nintendo Switch.

Vydanie hry od tvorcov Fallout: New Vegas, pripomínajúca akýsi mix vesmírneho Falloutu a BioShocku, potvrdilo samotné Nintendo. Portovanie hry na Switch má na starosti štúdio Virtuos, ktoré už má v portfóliu porty niekoľkých veľkých hier vrátane L.A. Noire, Final Fantasy XII, Dark Souls: Remastered a Starlink: Battle for Atlas. Vzhľadom ku kvalitám týchto portov môžeme čakať, že The Outer Worlds sú v správnych rukách a konzola dostane taký port, aký si zaslúži.

The Outer Worlds majú naplánované vydanie na pôvodné tri platformy 25. októbra/října 2019. Nintendo zatiaľ nepotvrdilo, či sa hra dostane na Switch v rovnaký čas, alebo o pár týždňov/mesiacov neskôr. Vydavateľom hry je Private Division, divízia Take-Two, zatiaľ čo štúdio Obsidian sa medzičasom pridalo pod Xbox Game Studios. Hra tiež v čase vydania vyjde cez Xbox Game Pass.

via Nintendo Life

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár