Microsoft prestáva prijímať testerov do programu Xbox Preview

Xbox One

Microsoft má problém. Teda, nie že by išlo o nejaký škandál ako pri Windows 10, ale vyzerá to, že spoločnosť čoskoro dosiahne limit užívateľov, ktorí sa môžu zapojiť do programu Xbox Preview. Je to program, vrámci ktorého sa môžu užívatelia zapojiť do testovania budúcich aktualizácií softvéru pre Xbox One a vedia tak hlásiť možné chyby predtým, ako sa aktualizácia dostane na verejnosť. Program funguje trochu inak než na 360-tke, testeri môžu do programu pozývať svojich priateľov, čo pri predošlej konzoli nebolo možné a Microsoft si sám vyberal užívateľov, ktorí sa môžu prihlásiť do testovania.

Vyzerá to, že nový systém pozývania je naozaj populárny, keďže Microsoft teraz varuje ľudí, aby už nepozývali do programu každého zo svojich priateľov, pretože program čoskoro dosiahne maximálnu kapacitu. Spoločnosť kvôli tomu prestala do programu brať každého a bude starostlivo vyberať, kto sa môže programu zúčastniť a kto nie. Užívatelia, ktorí boli teda pozvaní svojimi priateľmi, sa tak nemusia do programu dostať vôbec, alebo po dlhej dobe. Veľkú popularitu mohol získať program hlavne v posledných mesiacoch, keďže Microsoft oznámil spätnú kompatibilitu s hrami z Xboxu 360 na E3-ke a testeri majú funkciu už k dispozícii.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *