Xbox One Elite predstavený!

Xbox One

Microsoft tento rok oznámil novú kolekciu Elite produktov a začal tým, že predstavil elitný ovládač Xbox One Elite Controller. Ten je poriadne drahý, ale pro-gameri si s ním určite vychutnajú FPS hry naplno. Teraz prichádza na rad ďalšia novinka a to hotové balenie Xbox One Elite, ktoré kráča po stopách Xbox 360 Elite a predstavuje high-endové balenie konzoly, ktoré rozhodne poteší.

V prvom rade totiž konzola obsahuje 1TB Hybrid Drive, čiže SSHD, ktorý je rýchlejší oproti bežnému pevnému disku v Xbox One, keďže prítomné SSD sa stará o lepší cache a má dobrý vplyv na dĺžku zapínania konzoly a aj na dĺžku inštalácie a načítavania hier. Microsoft tu sľubuje zrýchlenie až o 20%, čo je celkom slušné. Konzola potom vo svojom balení obsahuje ešte aj elitný ovládač, ale  to sa už dalo čakať. Konzola stojí $499, teda pravdepodobne 500€, keď sa dostane na náš trh. V USA sa totiž začne predávať 3. novembra.

Xbox One Elite

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *