Tip: Ako dokončiť posledný level Test Your Might v Mortal Kombat X

Mortal Kombat X

V redakcii sme pod tento rok pod stromčekom našli prekvapenie v podobe Mortal Kombat X a pokiaľ si odmyslíme, že sme skoro párkrát rozbili gamepad, ide o celkom dobrú hru (ak vyhrávate). Náročnosť je však takou špecifickou vlastnosťou Mortal Kombat už od jej vzniku a preto sa treba pripraviť, že vám niektoré úlohy budú naozaj robiť problém. Jednou z nich je aj posledný, 10-ty level výzvy Test Your Might, kde máte za úlohu rozbiť titanové logo hry. Znie to ľahko, že? No, lenže hra postupne zvyšuje obtiažnosť a trafiť sa do stredu je v spomínanom poslednom leveli naozaj ťažké, ba priam nemožné s pomocou vašich prstov. Práve preto sme sa v redakcii rozhodli si to uľahčiť a teraz vám prinášame návod, ktorý oceníte. Ale pripravte sa, že vám to nemusí vyjsť na prvý pokus.

A čo teda spraviť? Na to, aby ste rozbili finálny item a dokončili tak celú vežu Test Your Might, vezmite do ruky nejakú tvrdšiu kartu, napríklad občiansky, ISIC alebo kreditku a akonáhle začne prebiehať výzva, začnite ňou veľmi rýchlo šmýkať po tlačidlách A B X Y. Doplním ešte, že by ste mali mať kartu v ležatejšej polohe, asi ako keď sekáte dobrotu zoškrabujete námrazu z čelného okna na aute (historická záležitosť). Akonáhle sa na obrazovke sfarbí kruh do zelena, stlačte LT a RT, čím rozbijete logo Mortal Kombat, dokončíte vežu a získate achievement v hodnote 10(G).

Mortal Kombat X Test Your Might Trick

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *